29 listopada 2022

01-02.12.2022 R. - FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI PRACA ORGANICZNA 2.0 ORAZ AKCJA „SIOSTRZANA WYMIANA”

Mam przyjemność poinformować, że dwa zespołu uczniów z naszej szkoły:

1. Maja Maciejewska i Oliwia Stasiak – autorki  projektu „Siostrzana Wymiana” (klasa 4b) oraz

2. Weronika Szczepkowska i Łukasz Mielcarz z projektem „Kocioteka” (klasa 3cf)

zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praca Organiczna 2.0. Organizatorem konkursu  jest Fundacja Zakłady Kórnickie.

Pierwszy etap konkursu (wojewódzki) polegał na opracowaniu projektu w oparciu o zasady pracy organicznej/pracy u podstaw, możliwego do zrealizowania  w swojej społeczności lokalnej. Projekt należało opracować  w oparciu o  Model  Biznesowy Canvas i przesłać do organizatorów konkursu.

Zespoły zakwalifikowane do finału  (18 zespołów z całej Polski), żeby  móc ubiegać się o tytuł laureata, mają za zadanie  wcielić w życie i zrealizować swój projekt.  Na podjęcie działań jest już gotowy zespół: Maja Maciejewska i Oliwia Stasiak z projektem „Siostrzana Wymiana”.  Żeby to  urzeczywistnić autorki projektu  liczą na współpracę  ze strony społeczności szkolnej (uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a może też rodziców).  W  zamian oferują dobrą zabawę.

W związku z powyższym   uczennice Maja Maciejewska i Oliwia Stasiak pod opieką nauczyciela Edyty Gałązki  (za zgoda Pana dyrektora Marka Nocuły) serdeczne zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Siostrzana Wymiana", która odbędzie się 1-2 grudnia (czwartek, piątek) od 9:40 do 15:25.
Każdy chętny będzie mógł przynieść używane (w dobrym stanie) ubrania oraz  wymienić je na inne. Miejscem  przedsięwzięcia będzie łącznik na pierwszym piętrze.
Zapraszamy do udziału !

Poniżej regulamin  akcji „Siostrzana Wymiana”:

REGULAMIN:
1.Wymiana obejmuje takie części odzieży jak: bluzy, bluzki, t-shirty, spodnie, spódnice, sukienki, swetry, kamizelki oraz akcesoria takie  jak rękawiczki, czapki czy szaliki. Ubrania które nie zostały wymienione nie będą przyjmowane.
- Przynoszone rzeczy muszą być w dobrym stanie: być czyste, używane ale nie zużyte lub z drobnymi śladami użytkowania.
- Osoby obsługujące stanowisko zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia odzieży w razie naruszenia którychkolwiek z zasad.

2.Za przyniesienie jednej sztuki odzieży otrzymujemy jeden żeton który możemy wymienić na inny przedmiot w trakcie trwania akcji (1-2/12/2022). Maksymalnie jednego dnia można otrzymać 3 żetony, dozwolone jest przynoszenie większej ilości ubrań, nie otrzymamy jednak za nie żetonów.
- Jeśli przyniesiesz jedną bluzkę otrzymasz jeden żeton
- Jeśli przyniesiesz dwie bluzki otrzymasz dwa żetony
- Jeśli przyniesiesz trzy bluzki otrzymasz 3 żetony
- Jeśli przyniesiesz cztery lub więcej bluzek otrzymasz 3 żetony.

3.Żetony można wymieniać na dowolne odzienie niezależnie od rozmiaru czy rodzaju, przez czas trwania akcji. Po zakończeniu tracą one swoją wartość i nie podlegają wymianie.

4.Wymiana jest bezzwrotna i bez limitu czasowego (na zawsze:)), nie akceptujemy zwrotów oraz reklamacji.
Ubrania które nie zostaną wymienione, oddane będą na cele charytatywne.

Zachęcamy do wejścia w link i zapoznania się z plakatem reklamującym akcję „Siostrzana Wymiana”.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału.

Może okaże się, że zalegające w naszych szafach ubrania będą „perełką” dla kogoś innego!