16 lutego 2023

16.02.2023 HETMANY - konkurs szkolny

Czas dla Patrona!

W lutym przypada rocznica śmierci naszego patrona, hetmana Stefana Czarnieckiego.

Chcąc upamiętnić tę rocznicę ogłaszamy szkolny konkurs o Patronie i epoce, w której żył.

1. Konkurs będzie się odbywał w dwóch kategoriach:

I. praca artystyczna (plakat, portret, komiks, rzeźba, instalacja, animacja itp.),

II. test z wiedzy o Stefanie Czarnieckim.

2. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów XLVI LO.

3. Opisane (imię, nazwisko i klasa) prace artystyczne przynosimy do sali 38, do 10 marca 2023 r.

4. Konkurs wiedzy odbędzie się 17 marca 2023 r. Zgłoszenia do udziału w konkursie wiedzy prosimy przekazywać nauczycielom historii i historii i teraźniejszości do 3 marca 2023 r.

5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod koniec marca 2023 r.

6. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Radę Rodziców 46 LO

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie i wspólnego przeżywania czasu z Patronem.

Nauczyciele historii i historii i teraźniejszości