19.03.2023 R. 9.DZIEŃ HISZPAŃSKI

Dnia 19 marca br. w naszym liceum odbyła się 9. Edycja Dnia Hiszpańskiego. Program kulturalny obejmował piosenki, poezję, konkursy kulinarne (na najlepszą tortillę oraz churros), występy teatralne, wykłady, folklor meksykański (tańce) oraz pogadanki na temat kultury hiszpańskiej. Nasze gwiazdy 😊: uczniowie, nauczyciele, Przewodnicząca Rady Rodziców 46.LO i Goście z Biura Radcy Edukacji oraz Ministerstwa Turystyki Hiszpanii.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie.

Niech żyją język hiszpański oraz kultura hiszpańska i latynoska!

El día 19 de marzo se celebró la Novena edición de El Día del Español en nuestro liceo. Su programa cultural incluía canciones, poesía, concursos culinarios (la mejor Tortilla y los mejores churros), charlas, teatro, folklor mexicano (bailes) y charlas culturales sobre España. Nuestras estrellas 😊 : alumnos, profesores e invitados de la Consejería de Educación y del Ministerio de Turismo Español.

Un agradecimiento especial al Consejo de Padres de Familia por su gran apoyo.

¡Viva el español y la cultura española y latinoamericana!

Koordynator – p. Araya Alpizar Freddy Antonio