19.04.2024 R. SZKOLNE HETMANY

Ostatnie tygodnie były poświęcone patronowi szkoły, hetmanowi Stefanowi Czarnieckiemu.

W tym czasie odbywały się zajęcia poświęcone hetmanowi, quiz ,,Na ile mnie znasz?”, wystawa prac, czy szkolny konkurs historyczny ,, Stefan Czarniecki – epoka i czyny”.

W ubiegły piątek miało miejsc rozdanie nagród. W konkursie wiedzy o patronie, pierwsze miejsce zajęła Natalia Aderek z kl. 1bm, drugie miejsce –Jakub Zając, też z klasy 1bm, a trzecie miejsce – Karol Gajewski z kl. 1ah.

W konkursie – projekt, pierwsze miejsce zajęła Zofia Kiliańska z klasy 2b’, drugie miejsce Weronika Kułakowska, Agata Majewska i Liliana Czyżewska (dwie prace ex aequo) z 2d, a trzecie miejsce Barbara Centkowska i Monika Balcerzak, też z klasy 2d.

W konkursie przyznano też wyróżnienia. Otrzymały je: Emilia Słomczyńska (2b’), Alicja Żyluk (2an), Maja Łozińska i Zofia Lachowska (1b)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!