15 maja 2022

15-22.05.2022 R. W SALAMANCE

W dniach 15-22.05 klasy dwujęzyczne z językiem hiszpańskim 1ah i 2ah uczestniczyły w kursie językowym w Salamance w Hiszpanii. Uczniowie mieli codziennie rano zajęcia w szkole, a po południu realizowała zadania polegające na poznaniu kultury, tradycji, języka, zabytków i społeczności hiszpańskiej.

Młodzież pokochała Salamankę i chce koniecznie wrócić tam w przyszłym roku.

Organizator: Freddy Araya Alpízar

Del día 15 al 22 de mayo, las clases bilingües de idioma español 1AH y 2AH participaron en un curso de lengua en Salamanca, España.

Los alumnos tenían lecciones todos los días por la mañana en la escuela y por la tarde realizaban tareas que consistían en conocer la cultura, las tradiciones, la lengua, monumentos y la comunicad española.

Los jóvenes se enamoraron de Salamanca y quieren necesariamente volver allá el próximo año.

Organizador: Freddy Araya Alpízar